Swietelsky AG
  • SWIE Seite Nachhaltigkeit Header 3400 Auf 2240X1040 Rgb

Rozwój personelu - „My, Swietelscy”

Kiedy słyszymy „My, Swietelscy”, nie mamy na myśli rodziny założycieli, ale wszystkich tych, którzy pracują w naszym koncernie. W firmie SWIETELSKY powinna panować rodzinna atmosfera, w której się wzajemnie wspieramy, jesteśmy dla siebie, i w której wszyscy trzymamy się razem, aby wspólnie kształtować naszą gospodarczą przyszłość.

Różnimy się wiekiem, płcią, pochodzeniem i kontekstem kulturowym. Jesteśmy różni, ale łączy nas jedno: Rozumiemy, jaką wartością jest rodzina, w której czujemy się komfortowo. Jej zalety chcielibyśmy odczuwać także w pracy. Filozofia, którą realizujemy jako pracodawca od ok. 80 lat, ma motywujący wpływ na naszych pracowników. Są oni naszym najcenniejszym zasobem, jaki mamy do zaoferowania jako koncern budowlany, dzięki czemu osiągamy sukces.

Zapraszamy do lektury naszego raportu opisującego rozwój personelu w firmie SWIETELSKY oraz obszary tematyczne

  1. Uczciwy pracodawca, str. 72-78
  2. Szkolenie i podnoszenie kwalifikacji, str. 79-81
  3. Różnorodność i równe szanse, str. 81-86
  4. Nasz wkład w realizację celów zrównoważonego rozwoju, str. 87
Michaela Gschwandtner, praktykantka w dziale techniki maszyn
„Technologia jest wszechstronna i nigdy nie jest nudna. Zarówno w oczach chłopców, jak i dziewcząt. W SWIETELSKY mogę pracować jako praktykant w dziale techniki maszyn rolniczych i budowlanych przy podwoziach, silnikach i układach przenoszenia napędu koparek, pojazdów gąsienicowych i dźwigów.”

Michaela Gschwandtner, praktykantka w dziale techniki maszyn