Swietelsky AG

Kompetencje specjalistyczne

SWIETELSKY posiada szczególne doświadczenie w niektórych segmentach rynku dzięki swojej rozbudowanej strukturze lub zamiarom realizowanym w strategiczny sposób.

Kategoria

 • Budownictwo wysokogórskie

  Budownictwo wysokogórskie

  Turystyka jest istotną siłą napędową gospodarki. W obszarach alpejskich, w których SWIETELSKY zawsze czuł się jak w u siebie domu, turystyka narciarska i górska odgrywają ważną rolę, uzupełniając w ten sposób ruch na stokach narciarskich. W celu przybliżenia turystom imponujących krajobrazów, fascynującej przyrody i szczególnych cech obszarów alpejskich konieczna jest realizacja nowych projektów konstrukcyjnych. SWIETELSKY radzi sobie z nimi w szczególny sposób, realizując z powodzeniem wszystkie wyzwania logistyczne i techniczne w obszarach wysokogórskich.

 • Rozwój projektu nieruchomości

  Rozwój projektu nieruchomości

  Od 35 lat zespół SWIETELSKY Developments planuje, buduje i sprzedaje wysokiej jakości nieruchomości mieszkalne. Każdy klient może polegać na jakości wykonanej konstrukcji, której jakość poświadcza nazwa SWIETELSKY. To niezawodny partner z wieloletnim doświadczeniem posiadający odpowiednie kompetencje, który spełni Państwa mieszkalne marzenia. Podczas realizacji projektów mieszkalnych wykazujemy się nie tylko wielkim zamiłowaniem do szczegółów i rozległą znajomością rynku, ale tworzymy również trwałe wartości.

 • Konstrukcje metalowe

  Konstrukcje metalowe

  SWIETELSKY oferuje również swoim klientom wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w zakresie konstrukcji metalowych, na przykład w produkcji wielkoformatowych fasad. Naszą siłą są ambitne projekty wymagające zastosowania wiedzy technicznej oraz wysokiej jakości, które oprócz tradycyjnego i dokładnego procesu produkcji wymagają wysokiej dozy zaangażowania wymagającego planowania i profesjonalnego zarządzania projektami. Z dbałością o szczegóły realizujemy również mniejsze zamówienia, takie jak specjalistyczne okna, drzwi, bramy, kraty, ogrody zimowe i wiele innych.

 • Budowa obiektów sportowych i rekreacyjnych

  Budowa obiektów sportowych i rekreacyjnych

  Aktywność sportowa w czasie wolnym staje się coraz ważniejsza w naszym społeczeństwie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu SWIETELSKY zapewnia optymalne planowanie i budowę obiektów sportowych, a także remonty realizowane wewnątrz i na zewnątrz. Do trzech głównych obszarów działania w dziedzinie budowy obiektów sportowych należą: hale sportowe, obiekty sportowe i baseny.

 • Generalne wykonawstwo i generalna realizacja obiektów budowlanych

  Generalne wykonawstwo i generalna realizacja obiektów budowlanych

  Nasze około 80-letnie doświadczenie jako grupa firm SWIETELSKY oraz skupienie siły międzynarodowego koncernu budowlanego z silnym zapleczem finansowym dały początek możliwościom, które oferujemy jako generalny wykonawca i generalny realizator obiektów budowlanych. Nie chcemy, aby duże wizje nie były możliwe do zrealizowania wskutek drobnych szczegółów. Z tego powodu oferowane przez nas kompletne rozwiązania obejmują fazy od planowania, poprzez zarządzanie projektem, na jego budowie kończąc. Oznacza to, że klient ma do czynienia z jednym partnerem, aż do momentu realizacji projektu pod klucz i nie tylko.

 • Technologia środowiskowa, budowa składowisk śmieci i instalacji

  Technologia środowiskowa, budowa składowisk śmieci i instalacji

  Utrzymywanie czystości powietrza, wody i gleby jest jednym z zadań, któremu przychodzi nam stawić czoła w obecnych czasach. SWIETELSKY jest specjalistą w zakresie specjalistycznych procesów środowiskowych. Zapewnia kompleksowe usługi w zakresie budowy składowisk śmieci i instalacji. Rosnące zapotrzebowanie na energię odnawialną doprowadziło do innowacyjnych rozwiązań technicznych, z którymi firma SWIETELSKY mistrzowsko się zaznajomiła. Jest rzeczą zrozumiałą, że firma posiada certyfikacje zgodnie z aktualnymi standardami zarządzania jakością, pracą, środowiskiem i energią.

 • Utylizacja odpadów i recykling

  Utylizacja odpadów i recykling

  SWIETELSKY oferuje atrakcyjne usługi utylizacji odpadów i doradztwa nie tylko w odniesieniu do własnych placów budowy, ale także innych uczestników rynku i klientów końcowych. Posiadamy wysoki poziom wiedzy specjalistycznej i odpowiednie systemy do legalnego usuwania odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne, a także do recyklingu mineralnych odpadów budowlanych i obróbki skażonych gleb. Zakres usług obejmuje także przeładunek, zbiórkę, sortowanie i właściwe usuwanie odpadów.

 • Konstrukcje fasadowe

  Konstrukcje fasadowe

  SWIETELSKY to specjalista w zakresie malowania, renowacji i czyszczenia fasad, systemów kompozytowych izolacji termicznej i rusztowań. Naszym szczególnym autem jest osobiste doradztwo dla klientów w kwestiach projektowych, wybór odpowiednich materiałów oraz ich praktyczne wdrożenie.

 • Domy prefabrykowane

  Domy prefabrykowane

  W SWIETELSKY łączymy szybką i precyzyjną produkcję prefabrykatów przemysłowych z licznymi zaletami konstrukcji budowli masywnych. Sprawia to, że oferowane przez nas domy prefabrykowane utrzymują stabilną wartość. Harmonia między naturą a technologią, którą wyczuwa się od pierwszej chwili, zapewnia również niezwykłe podejście do życia. Żaden z naszych prefabrykowanych domów nie jest taki sam. Dlaczego? Przy planowaniu domu architekci inspirują się osobowością naszych klientów.

 • Infrastruktura techniczna budynków

  Infrastruktura techniczna budynków

  Począwszy od planowania, poprzez montaż, aż na końcowej realizacji kończąc: doradzamy również we wszystkich kwestiach związaną z branżami elektryczną i sanitarną. Nasi technicy planują, obliczają i projektują systemy zasilania z branży: ogrzewania, urządzeń sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji.

 • Konstrukcje drewniane i hybrydowe

  Konstrukcje drewniane i hybrydowe

  W czasach, w których konstrukcje drewniane stają się standardem nowoczesnej architektury, planiści i architekci mają wciąż wiele pytań, na które nie znajdują odpowiedzi. Udzielić ich może ktoś, kto zrealizował już niezliczone projekty w dziedzinie konstrukcji drewnianych, począwszy od konstrukcji obiektów nowych poprzez ich przebudowy na konstrukcjach hybrydowych kończąc. Marka SWIEtimber to domena w ramach której firma SWIETELSKY łączy wiedzę ponad stu ekspertów w dziedzinie konstrukcji drewnianych. Sprawia to, że podejmujemy wszelkie wyzwania w tym segmencie rynku i postrzegamy siebie jako partnera neutralnego, będącego otwartym na dobór materiałów budowlanych, niosącego pomoc naszym klientom w zakresie planowania i wdrażania wypracowanych koncepcji.

 • Laboratorium i placówka badawcza

  Laboratorium i placówka badawcza

  SWIETELSKY posiada upoważnioną przez władze publiczne placówkę badawczą odpowiedzialną za zapewnienie jakości materiałów budowlanych i placów budowy. Ponadto prowadzimy szeroko zakrojone prace konsultacyjne w kwestiach związanych z odpadami i środowiskiem, we wszystkich kwestiach związanych z transportem materiałów niebezpiecznych i ochroną przed promieniowaniem, a także we wszystkich kwestiach związanych z badaniami typu i samokontrolą w ramach wewnętrznej kontroli produkcji kruszyw, materiałów recyklingowych i mieszanki asfaltowej. Nasza rozległa wiedza laboratoryjna i szczegółowa znajomość zagadnień prawnych są podstawą kompetentnego poradnictwa.

 • Zagospodarowanie terenów zielonych i budowa ogrodów

  Zagospodarowanie terenów zielonych i budowa ogrodów

  W zakresie zagospodarowania terenów zielonych i budowy ogrodów oferujemy tworzenie i utrzymywanie publicznych i prywatnych terenów zielonych, np. ogrodów przydomowych, stawów i basenów, infrastruktury zewnętrznej budynków mieszkalnych i osiedli mieszkaniowych, a także budynków publicznych i terenów komercyjnych. Posiadamy również wysoki poziom kompetencji w zakresie tworzenia terenów zielonych w obrębie parkingów, cmentarzy oraz na dachach, elewacjach i powierzchniach infrastrukturalnych.

 • Technologia maszyn

  Technologia maszyn

  W ramach oferowanej przez nas technologii maszyn prowadzone są prace naprawcze, wykonania specjalne oraz kontrole urządzeń. Są one realizowane w działach: warsztatowym (maszyny budowlane i pojazdy mechaniczne), dźwigowym, elektrycznym i ślusarskim. Posiadamy również specjalistów w zakresie zarządzania instalacjami, zarządzania flotą oraz zakupu i sprzedaży sprzętu.

 • Posadzki przemysłowe

  Posadzki przemysłowe

  SWIETELSKY posiada specjalistyczną wiedzę w zakresie wykonywania wysokiej jakości trwałych posadzek przemysłowych, a także starannie dobieranych kruszyw i spoiw do każdego rodzaju zastosowań. Tworzone przez nas posadzki są dostosowane do planowanego okresu ich użytkowania poprzez zastosowanie odpowiedniej powierzchni klejenia oraz dodanie odpowiednich materiałów lub kolorowych płatków dzięki czemu spełniają Państwa oczekiwania.

 • Wykonywanie robót kanalizacyjnych

  Wykonywanie robót kanalizacyjnych

  Firma SWIETELSKY oferuje usługi najwyższej jakości w zakresie wykonywania podziemnych robót kanalizacyjnych. Korzystamy z najnowszych procesów technologicznych i wyjątkowych produktów w celu zapewnienia najwyższych standardów jakości. Nasi doświadczeni w swej materii inżynierowie oraz specjaliści przyczyniają się do ochrony środowiska w tym obszarze.

Wyszukaj lokalizację

SWIETELSKY Sp. z o.o.

SWIETELSKY Sp. z o.o.
Centrala

ul. Cisowa 9
20-703 Lublin
Polska

Tel: 0048 81 7454250
Wyślij e-mail

Przejdź do lokalizacji
SWIETELSKY Sp. z o.o.
Swietelsky Rail Polska Sp. z o.o.

Swietelsky Rail Polska Sp. z o.o.
Railway Construction Int.
Centrala

Wielicka 250
30-663 Kraków
Polska

Tel: 0048 12 386 89 40
Wyślij e-mail

Przejdź do lokalizacji
Swietelsky Rail Polska Sp. z o.o.
Swietelsky AG

Swietelsky AG
Zweigniederlassung Steiermark/ Filiale Tiefbau
Gebietsbauleitung Graz

Puchstraße 184 b/II
8055 Graz
Austria

Tel: 0043 316 244 411
Wyślij e-mail

Przejdź do lokalizacji
Swietelsky AG
Swietelsky AG

Swietelsky AG
Zweigniederlassung Steiermark/ Filiale Tiefbau
Gebietsbauleitung Feldbach

Gniebing 335
8330 Feldbach
Austria

Tel: 0043 3152 2720
Wyślij e-mail

Przejdź do lokalizacji
Swietelsky AG
Swietelsky AG

Swietelsky AG
Zweigniederlassung Steiermark/ Filiale Tiefbau
Gebietsbauleitung Groß St. Florian

Florianiring 3
8522 Groß St. Florian
Austria

Tel: 0043 3464 4071
Wyślij e-mail

Przejdź do lokalizacji
Swietelsky AG
Swietelsky AG

Swietelsky AG
Zweigniederlassung Steiermark/ Filiale Tiefbau
Gebietsbauleitung Murtal

Furth 27
8755 St. Peter ob Judenburg
Austria

Tel: 0043 3579 210 88
Wyślij e-mail

Przejdź do lokalizacji
Swietelsky AG
Swietelsky AG

Swietelsky AG
Zweigniederlassung Steiermark/ Filiale Tiefbau
Gebietsbauleitung Trofaiach

Kehrgasse 16
8793 Trofaiach
Austria

Tel: +43 3847 6433
Wyślij e-mail

Przejdź do lokalizacji
Swietelsky AG
Swietelsky AG

Swietelsky AG
Zweigniederlassung Natschbach-Loipersbach
Gebietsbauleitung Loipersbach

Guntramserstraße 128
2620 Natschbach-Loipersbach
Austria

Tel: 0043 2635 63 206
Wyślij e-mail

Przejdź do lokalizacji
Swietelsky AG
Swietelsky AG

Swietelsky AG
Zweigniederlassung Oberwart
Gebietsbauleitung Oberwart

Industriestraße 24/7
7400 Oberwart
Austria

Tel: +43 3352 33841
Wyślij e-mail

Przejdź do lokalizacji
Swietelsky AG

Twoje wyszukiwanie nie przyniosło żadnych wyników