Swietelsky AG #buildingeverbetter #buildingeverbetter

Nota prawna

Następujące strony internetowe stanowią własność spółki Swietelsky AG z siedzibą w Linzu/Austria:


Strony te zostały utworzone, aby wspierać wszystkie filie, oddziały i przedsiębiorstwa będące w pełni lub częściowo własnością spółki Swietelsky AG w komunikacji z klientami, partnerami biznesowymi, potencjalnymi pracownikami oraz zainteresowanymi podmiotami z przestrzeni publicznej.

Podmiot odpowiedzialny za treść:

Swietelsky AG
Edlbacherstraße 10
4020 Linz
Austria

Telefon: +43 (0) 732 6971-0
Wyślij e-mail

Zarząd spółki Swietelsky AG:

  • DI Dr. Peter Krammer (CEO)
  • Harald Gindl (CFO) 
  • DI Klaus Bleckenwegner (COO międzynarodowy biznes)
  • Peter Gal (COO budownictwo kolejowe) 
  • August Weichselbaumer (COO Austria)

Dalsze informacje:

Przedmiot działalności spółki: Przedsiębiorstwo budowlane
Numer rejestru handlowego: 83175t
Siedziba firmy: Linz, Austria
Sąd rejestrowy: Sąd Okręgowy w Linzu
Nr VAT: ATU 23240400
Nr pracodawcy: 400050501
Członek: Austriackiej Izby Handlowej
Prawo dotyczące wykonywania zawodu: Ustawa o prowadzeniu działalności gospodarczej

Prawo autorskie:

Cała zawartość strony www.swietelsky.com jest chroniona prawem autorskim. Nie zezwalamy na wykorzystywanie danych w celach prywatnych lub komercyjnych bez naszej wyraźnej zgody wydanej na piśmie. W przypadku powielania należy wyraźnie wskazać prawa autorskie i prawa własności Swietelsky AG. Treści nie można w żaden sposób zmieniać i nie można ich używać na innych stronach internetowych lub komputerach w sieci bez pisemnej zgody. Każde użycie do celów prywatnych, publicznych lub komercyjnych wymaga zgody wydanej przez spółkę Swietelsky AG. Naruszenie tych warunków zobowiązuje do natychmiastowego zniszczenia wszystkich treści. Dochodzenie dalszych roszczeń odszkodowawczych zastrzeżone.

Odpowiedzialność:

Jesteśmy odpowiedzialni za własne treści umieszczone na stronie www.swietelsky.com. Nasza strona internetowa zawiera również odnośniki (LINKI) do stron internetowych innych dostawców. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronach trzecich, do których można dotrzeć za pośrednictwem takich odnośników (LINKÓW). Oferta strony trzeciej została sprawdzona pod kątem występowania nielegalnych treści w momencie pierwszego umieszczenia odnośnika. Dany odnośnik (LINK) zostanie usunięty tylko wówczas, gdy stwierdzimy lub uzyskamy informację, że przedstawiona oferta zawiera treści niezgodne z prawem.

Gwarancja:

Informacje zawarte na naszych stronach zostały utworzone z zachowaniem największej staranności. Spółka Swietelsky AG nie odpowiada jednak za jej kompletność lub przydatność do określonych celów. Korzystanie z treści udostępnianych na stronie odbywa się na wyłączne ryzyko użytkownika.