Swietelsky AG
Wstecz

KOLEJNA WSPÓLNA REALIZACJA Z BOUYGUES IMMOBILIER

29.09.2023

Firma Swietelsky Sp. z o.o. w Polsce (z siedzibą w Lublinie) realizuje dla Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. już piątą inwestycję w Warszawie.
Bouygues Immobilier jest aktualnie jednym z wiodących deweloperów nieruchomości mieszkalnych we Francji i w Europie, oddającym do użytku rocznie ponad 10 tys. mieszkań.

Rozpoczęty w lutym 2023 budynek mieszkalny „Linde Residence II” przy ul. Oczapowskiego w Warszawie (Dzielnica Stare Bielany) jest obecnie na etapie stanu surowego zamkniętego. Szczególnym wyzwaniem w trakcie realizacji dotychczasowych robót budowlanych było dla nas wykonanie specjalistycznego systemu zabezpieczenia wykopu w technologii pali wierconych. Okres realizacji przewidziany w umowie obejmuje zakończenie robót w sierpniu 2024.

W apartamentowcu Linde Residence II (pow. całkowita 6.849 m2, PUM 3.372 m2) powstanie 58 nowoczesnych mieszkań o metrażach od 66 do 107 m2. Do każdego mieszkania przylega balkon lub ogródek, natomiast na najwyższym piętrze budynku lokale wyposażone będą w zielone tarasy na dachu. Ciekawostką architektoniczną są nawiązujące do pobliskiego lasu panele fasadowe w kolorze drewna.

W projektach realizowanych wspólnie z naszym wieloletnim partnerem handlowym, Bouygues Immobilier, dbamy o wdrażanie rozwiązań innowacyjnych i ekologicznych, m.in.

- Appartme - hybrydowy system automatyki mieszkaniowej, który pozwala sterować czterema głównymi obszarami mieszkania: oświetleniem, gniazdami elektrycznymi, ogrzewaniem oraz wodą,
-panele fotowoltaiczne,
-oświetlenie LED w częściach wspólnych,
-rozwiązania polegające na gromadzeniu wód opadowych, stosowanych potem do podlewania terenów zielonych.

W ten sposób zapewniamy, by jakość naszych przedsięwzięć spełniała najwyższe standardy a wybudowane obiekty były przyjazne nie tylko mieszkańcom, ale również naturze.